faktura proforma
Posted on / Systemy

Faktury w ostatniej chwili

W ostatniej chwili, faktury wystawiamy, bardzo często! Nie myśl więc, że tylko Ty tak robisz. Większość przedsiębiorców, zwyczajnie nie ma czasu, na księgowość w swojej firmie. Z pomocą przychodzą im programy, które znacznie: Skracają czas wystawiania, faktury.
Wiesz, że znowu będziesz wystawiał, je na ostatnią chwilę? Skorzystaj z programów! Programy zostały stworzone, właśnie: Dla przedsiębiorców, którzy nie mają dużo czasu! Twórcy wiedzą, że muszą zaproponować właścicielom firm, programy które pozwolą, wystawiać faktury , bardzo szybko. Przedsiębiorca ma dosłownie chwilę na to, aby wystawić fakturę.

Nie oczekujmy od niego, że będzie teraz czytał: skomplikowaną instrukcję obsługi programy. Właściciel firmy, musi po prostu: otworzyć program, a za kilka sekund, mieć już gotową fakturę. Taki program ma szansę, na pomoc przedsiębiorcom, którzy fakturę: wystawiają w ostatniej chwili! Chcemy aby przedsiębiorcy, korzystali z naszego programu? Dajmy im taką możliwość! Zdziwimy się, ale polecą nas także, swoim kolegom przedsiębiorcom.

Faktura proforma, zapłać i wyjedź na wakacje

Zapłaciłeś, fakturę proforma? Możesz spokojnie, wyjechać na wakacje! Planując dłuższy wyjazd, pamiętaj o wszystkich płatnościach! To nie będzie nic trudnego, bo faktura proforma , może zostać wysłana do Ciebie na życzenie.

Poproś o taką możliwość. Większość systemów informatycznych do fakturowania posiada taką możliwość. Wyjeżdżając na wakacje, nie możemy zapominać o tym, że: Mamy faktury do opłacenia.
Nie myśl, że nie musisz ich opłacić na czas, bo jesteś: na wakacjach! Część klientów, tak właśnie myśli, zapominając o ty, że: Firma w takiej sytuacji, ma prawo naliczyć odsetki. Chcemy z wakacji, wrócić do „wyższych” płatności. Nie musimy płacić odsetek, jeśli faktura proforma, zostanie przez nas opłacona. Pomyślmy, o swoich zobowiązań finansowych, przed wakacjami. Czas wakacji, to czas odpoczynek, ale o swoich obowiązkach, nigdy nie możemy zapominać. Firma, której mamy opłacić fakturę, z pewnością będzie się denerować, może też chce zrobić sobie wakacje? Wyjeżdżając nie myślmy, tylko: o sobie! Nie tylko my, mamy wydatki.