opinie
Posted on / Kursy i szkolenia

Opinie naszych klientów o kursach zawodowych

Zajęcia prowadzone przez osoby kompetentne, dobrze znające prezentowane zagadnienia. Sposób prezentowania poszczególnych bloków, tematów bardzo jasny, precyzyjny i dobrze przygotowany merytorycznie.

KSK Anna Szymańska

Jestem bardzo zadowolona , że zdecydowałam się na uczęszczanie na proponowany przez Państwa kurs, otrzymałam wiele przydatnych materiałów oraz wiedzę nie tyle teoretyczną co praktyczną. Gdybym ponownie miała podejmować decyzję o wyborze kursu na pewno byłby to kurs proponowany przez Państwa.

KSK Anna Borkowska

Kurs ten jest skarbnicą wiedzy z zakresu rachunkowości jak i zagadnień podatkowych, które są niezbędne do właściwego wykonywania zawodu księgowego. Poszerza horyzonty pracownikom tej specjalizacji. Jest dobrze wykorzystanym czasem i dobrą inwestycją w siebie.

KSK Mariola Koziatka

Odbyty kurs oceniam jako przeprowadzony profesjonalnie w pełni spełniający moje oczekiwania. Należy również zauważyć, iż wiedzę merytoryczną oraz sposób przekazania przez kadrę prowadzącą były na bardzo wysokim poziomie.

M. Wyszyńska Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego Audyt

Szkolenie było przeprowadzone w sposób profesjonalny. Przekazana wiedza, sposób udzielania odpowiedzi na piątkę.

G. Pryciak Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego Audyt

Kurs ten prowadzony jest w szerokim zakresie tematycznym umożliwiającym usystematyzowanie posiadanej wiedzy oraz uzupełnienie o dodatkowe informacje.

M. Wyszyńska Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego Audyt

Bardzo dobry kurs, fachowi o wysokich kwalifikacjach wykładowcy a co najważniejsze praktycy o sporym doświadczeniu zawodowym.

W. Kasperczyk E- Flow Sp. z o.o. DP

Kurs pozwolił mi przede wszystkim usystematyzować wiedzę z zakresu egzaminu na doradcę podatkowego oraz wykładowcy zwrócili nam uwagę na najbardziej istotne kwestie przy zastosowaniu egzaminu w M.F.

A. Pacholczak DP

Bardzo dobre materiały do nauki i przygotowania się do egzaminu.

K. Synoszewska Biuro Rachunkowe DP

Warto uczestniczyć w tym kursie, prowadzą go kompetentni wykładowcy, kurs zapoznał mnie z podstawowymi pojęciami z dziedziny finansów publicznych a także z funkcjonowaniem tego sektora, ponadto otrzymaliśmy wiele cennych materiałów szkoleniowych.

Izabela Kot RB

Bardzo podobało mi się iż teoria była zobrazowana licznymi przykładami z praktyki.

I. Stefańska RB

Kurs przygotowujący na audytora w sektorze publicznym organizowany przez Polską Akademię Rachunkowości S.A. Oceniam b. Wysoko. Kompetencje i wiedza merytortyczna, wartość materiałów szkoleniowych – b. Dobra, pełna i całościowa. Poziom i organizacja kursu – bez zastrzeżeń.

CGAP